widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja sprzedaż Kwidzyn

Luksusowa rezydencja o powierzchni 504 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 2,499 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 958 zł. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1999 roku. Ogromna działka rozciąga się na powierzchni aż 21 300 metrów kwadratowych. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż do indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią komfort, luksus, prestiż oraz zależy im na bliskim kontakcie z naturą. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż urzeka już od wejścia na posesję swoim doskonale zaprojektowanym przez architekta terenów zielonych ogrodem. Rosną tu liczne rośliny rabatowe, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność. Wokół cisza i spokój. Działka z bezpośrednim dojściem do jeziora. Przy luksusowej rezydencji znajduje się chata gościnna (ok. 120 m2) z przepiękną oranżerią, ekskluzywny basen oraz wydzielone miejsca do grillowania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + łazienka + składu opału + solarium + pomieszczenie gospodarcze + siłownia + sauna.
KONDYGNACJA 0: salon + 2 łazienki + kuchnia + 4 pokoje + jadalnia + taras + spiżarnia + piwnica + pralnia + garaż + łazienka
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje + 2 garderoby.

Znakomita lokalizacja to mocny atut tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znajduje się w urokliwej miejscowości słynącej z hodowli koni wyścigowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez sprzedającego. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej willi. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4201)

Kontakt:
Tel. +48 603 705 585,
Tel. +48 665 660 630,
Tel. +48 782 212 020,
Tel. +48 55 277 65 09.