przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja sprzedaż Kwidzyn

Luksusowa rezydencja o powierzchni 720 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 999 000 złotych na sprzedaż.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w miłym sąsiedztwie blisko centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem ze starannie przystrzyżoną trawą i miejscem do spotkań czy wspólnego grillowania. Dzieci znajdują tu mini plac zabaw, piaskownicę oraz huśtawkę do zabawy.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
STREFA GOSPODARCZA:
w PIWNICY znajdują się:
– liczne pomieszczenia piwniczne
na PARTERZE znajdują się:
lokal usługowy / żłobek
STREFA PRYWATNA:
PIĘTRO I PODDASZE:
– salon
– 2 łazienki
– taras
– antresola
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– 5 sypialni
– kuchnia
– przedpokój
– jadalnia
– garderoba

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Cena podlega negocjacji.  Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada niemały potencjał komercyjny – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (np. lokal usługowy, żłobek). Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 1 388 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 20 pokoi. 3 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4367)

Kontakt:
+48 55 277 65 09
+48 603 70 55 85