urzązony w stylu klasycznym salon z wyjśćiem na taras przy luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 219,53 metra kwadratowego w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 995 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 532 złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 012 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż urzeka estetyką, elegancją, komfortem i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana jest do majętnych biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej a także przedstawicieli wolnych zawodów. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PIWNICA: 3 pomieszczenia gospodarcze
PARTER: taras + kuchnia + sień + taras + garaż dwustanowiskowy + łazienka z wc + przedpokój + salon + gabinet
PIĘTRO: balkon + hall + 4 pokoje + łazienka + 2 garderoby.

Na osobną uwagę zasługuje zadbany i przepięknie wypielęgnowany ogród z pergolą oraz mały sad owocowy. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych technologii posiadających cechy budynku inteligentnego (np. sterowanie niektórymi funkcjami za pomocą smartfona). Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5621)

Kontakt:
Tel. +48 661 096 103