zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 133 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 360 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 707 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. 3 pokoje. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 184 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to zaawansowany system monitoringu z sześcioma kamerami oraz rejestratorem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – na działce znajduje się budynek gospodarczy (300 m2) z kotłownią, 2-stanowiskowym garażem, warsztatem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE mieszczą się:
– jadalnia
– salon
– pomieszczenie gospodarcze
– hol
– kuchnia
na PIĘTRZE mieszczą się:
– łazienka
– sypialnie
– korytarz
na DRUGIM PIĘTRZE mieści się:
– powierzchnia pod cele mieszkaniowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie utrzymaną i zadbaną działką z mnóstwem zieleni, bajecznym ogrodem, oczkiem wodnym oraz funkcjonalną altaną. W ogrodzie posadzonych jest dużo różnorodnych odmian iglaków i drzew owocowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także oryginalnym stylem architektonicznym i naturalnymi materiałami budowlanymi jak drewno bądź kamień.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont w 2015 roku, kiedy to wymieniono między innymi elewację, kominy, rynny, ocieplono budynek, położono panele i terakotę na podłogach, wstawiono nowe okna PCV szybowe z okleiną złoty dąb itp. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-10693)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
tel. +489 75 732 61 15
tel. +48 796 090 914