reprezentacyjna, frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 3 600 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ ośmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 600 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,5 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 500 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się na tle konkurencji swoim najwyższym standardem oraz doskonałą lokalizacją. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: 4 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + hall + 2 łazienki + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + taras + gabinet + 2 garderoby + spiżarnia + pralnia
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + siłownia + garderoba + sypialnia + 3 pokoje + 2 łazienki + balkon + hall
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie utrzymana działka. Bezpieczeństwa wszystkich domowników ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży strzeże zaawansowana instalacja alarmowa. Doskonała lokalizacja. Luksusowa rezydencja do sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej (dopuszczona w planie zagospodarowania), np. ekskluzywny pensjonat lub luksusowa siedziba firmy. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2809)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl