wizualizacja nowoczesnego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży

Rezydencja sprzedaż Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych w okolicach Leszna (jednak na terenie województwa dolnośląskiego) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 357 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 400 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niezwykle nowoczesnym wnętrzem, na który składają się dwie kondygnacje:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia
– pokój dzienny
– łazienka
– taras
– sypialnia
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 3 sypialnie.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszły remont, kiedy to wymieniono m.in. dach, okna, drzwi, ogrzewanie podłogowo-grzejnikowe, piec na eko-groszek, panele, płytki itp. Skutecznie uczestniczymy w negocjacjach warunków transakcji zakupu/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Przygotowujemy niezbędne umowy związane ze jej sprzedażą.

Gwarantujemy obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-1970)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102