przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Lublin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Lublina (lubelskie) za 985 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 648 zł. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. 7 pokoi. 3 kondygnacje. Działka liczy 6 000 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Mocną zaletą ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż jest jej atrakcyjna, zadbana i zagospodarowana działka, w części zalesiona. Tak atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu lasów Kozłowieckich to gwarancja wspaniałego wypoczynku od zgiełku miasta. Wokół cisza i spokój. Luksusowa rezydencja do sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności do osób poszukujących swojego azylu zapewniającego ciszę, spokój, czyste powietrze, bliskość lasów oraz bezpośredni kontakt z naturą. To znakomita propozycja dla biznesmenów, właścicieli firm, przedstawicieli kadry managerskiej oraz wolnych zawodów.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – znakomicie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej, jak np. agroturystyki. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą:
PODPIWNICZENIE:
– salon
– łazienka
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
– kuchnia
– korytarz
PARTER:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż daje wiele możliwości przebudowy i aranżacji pod potrzeby nowych właścicieli. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-42)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl
Tel. +48 507 652 297