wykonane wieczorem zdjęcie prezentujące od frontu luksusową rezydencję do sprzedaży Lublin

Rezydencja sprzedaż Lublin

Luksusowa rezydencja o powierzchni 211 metrów kwadratowych w Lublinie (lubelskie) za 775 tysięcy złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 673 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1 086 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane w nowoczesnym designie, wysokim standardzie i w najmodniejszych trendach. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Dla wygody mieszkańców w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano odkurzacz centralny, schowane w elewacji rolety zewnętrzne, instalację zraszania ogrodu, automatyczną bramę etc.

Atrakcyjna lokalizacja na nowym, osiedlu domów jednorodzinnych to kolejna z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów ceniących połączenie funkcjonalności z komfortem. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej ogród, którego projekt i wykonanie zlecone zostanie profesjonalnej firmie. (202-85)

Kontakty:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl
Tel. +48 513 686 864
Tel. +48 602 811 876