klasyczna aranżacja wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 658 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Malaga, Costa Del Sol) za 12 878 500 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 19 572 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 564 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Najmocniejsze zalety oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to: prestiżowa lokalizacja, w atrakcyjnej okolicy i otoczeniu klasycznej urbanizacji, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe. Warto podkreślić również, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem. Nowi właściciele mają do dyspozycji podgrzewany basen, centralne nagłośnienie, instalację solarów, strefę BBQ etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Nieopodal ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na tej samej działce, mieści się budynek dla personelu z 2 sypialniami i łazienką, pralnia, pokój na narzędzia ogrodowe oraz dwustanowiskowy garaż. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Duże wrażenie robi także zadbany i zaprojektowany w stylu japońskim, bajkowy ogród z wieloma nasadzeniami palm, cyprysów, czereśni japońskich, migdałowców, dam de noche, bugenwille, oleandrów etc.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE znajdziemy:
– taras
– hol wejściowy
– kuchnię
– 2 sypialnie
– wc
– jadalnię
– bibliotekę
– salę telewizyjną
– salon
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 2 tarasy
– 3 sypialnie
– garderobę
– balkon.

Gwarantujemy całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8146)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590