przestronny taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 600 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1 690 000 złotych na sprzedaż.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia.  Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż klimatyzowane. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: weranda + pokój kąpielowy z jacuzzi i sauną + salon + kuchnia + 3 sypialnie + 2 łazienki
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + 4 łazienki.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka unikalna lokalizacja wśród jezior i łąk, w bliskim kontakcie z przyrodą. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Nie ma tu turystów, korowodu samochodów ani gwaru restauracji. Ważną zaletą jest również własna linia brzegowa z pomostem.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 817 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Dziewięć pokoi. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 8 023 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (102-3107)

Kontakt:
tel. +48 89 527 38 33
tel. +48 533 342 133