komfortowy salon oraz elegancka sypialnia w rezydencji do sprzedaży Słupsk

Rezydencja sprzedaż ok. Słupska

Luksusowa rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych w okolicach Słupska (pomorskie) za 675 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 219 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej na działce o powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, niedaleko centrum miasta to pierwszy z najmocniejszych atutów oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Kolejną zaletą jest na pewno oferowane w cenie kompletne umeblowanie wraz z wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– kuchnia pomocnicza
– spiżarnia
– pralnia
– salon kąpielowy
KONDYGNACJA 1:
– hol
– 3 sypialnie
– 2 garderoby
– balkon
– wc
KONDYGNACJA: 2
– strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona w wysokim standardzie. Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowano na parterze ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa.

Duże wrażenie robi również starannie zadbana i zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Sprzyja temu bliskość szkoły, przedszkola, kościoła oraz licznych sklepów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika, a koszty związane w wynagrodzeniem pośrednika pokrywa tylko sprzedający.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12830)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099