wysoki standard wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Orihuela Costa (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Orihuela Costa (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 100 metrów kwadratowych w Hiszpania (Orihuela Costa) za 653 600 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 536 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku pierwotnego. 2 pokoje. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 200 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Do ceny netto ekskluzywnej rezydencji należy dodać 10% VAT a także ok. 3% kosztów notarialnych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia.  Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.  Duże wrażenie robi zapierający dech w piersiach widok na morze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka również znakomitą lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla w pobliżu plaży. Nieopodal znajduje się słynne centrum handlowe, wiele barów oraz elitarnych restauracji. Gwarantujemy całkowitą obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1952)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590