przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk

Rezydencja sprzedaż Słupsk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 255 metrów kwadratowych w okolicach Słupska (pomorskie) za 799 000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 133 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2012 roku w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 560 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją perfekcyjnie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych. Wokół lasy i pola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności osobom szukającym życia na wsi lub na obrzeżach miast w bajkowej scenerii lasów. W cenie luksusowej rezydencji na sprzedaż zawarto stałą zabudowę mebli kuchennych, AGD i meble widoczne na zdjęciu. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada przyznany certyfikat charakterystyki energetycznej.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały (np. drewno egzotyczne) to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
– wiatrołap
– 2 sypialnie
– 2-stanowiskowy garaż
– ogród zimowy
– hol
– gabinet
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– salon kąpielowy
– taras

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa i luksusu. Na tej samej działce znajduje się również murowany, wolno stojący, 1-stanowiskowy garaż o pow. 25,7 m2. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12063)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
el. +48 59 842 80 75
tel. +48 607 385 481