prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja sprzedaż Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Słupska (pomorskie) za 690 tysięcy złotych na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 135 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną działką, w otoczeniu licznej zieleni oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla wymagających klientów, w szczególności rodzin, które cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do miasta, a także spędzanie czasu w pięknym ogrodzie na słonecznej działce z dala od miejskiego zgiełku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– hall
– pomieszczenie z wc
– pralnia z wc
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– garaż dwustanowiskowy

Niezwykle efektownie prezentuje się ogród z miejscami do grillowania oraz budynkiem gospodarczym do zaaranżowania jako gościnny. Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia wyposażenia widocznego na zdjęciach (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. (030-13171)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
tel. +48 59 842 80 75
tel. 607 385 481