nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Suwałki (okolice)

Rezydencja sprzedaż Suwałki (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w okolicach Suwałk (podlaskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 360 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 3 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 732 metry kwadratowe powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PIWNICA:
– kotłownia
– spiżarnia
– pokój
– salon fryzjerski
PARTER:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka
– taras
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
PODDASZE

Dużym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z nasadzeniami drzew i krzewów, miejscem do wypoczynku, altanką z grillem oraz jacuzzi. Dla komfortu mieszkańców w luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników i ich dobytku czuwa zaawansowany system alarmowy. Cena podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-838)

Kontakt:
e-mail: abutkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 726 378 878