po lewej przestronny salon, po prawej zabudowana kuchnia w luksusowej rezydencji na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja sprzedaż Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 215,65 metrów kwadratowych w okolicach Tarnowa (małopolskie) za 529 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 453zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 7 pokoi. 2 kondygnacje. Działka liczy 1 100 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do zamieszkania.

Atrakcyjna i malownicza lokalizacja to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nieopodal znajduje się szkoła i sklep. Kolejna zaleta to na pewno pięknie zagospodarowana z wieloma nasadzeniami działka (ok. 400 m2 z działki stanowi trawnik). Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
PIWNICA: pralnia + kotłownia + 2 duże pomieszczenia gospodarcze
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój
PIĘTRO: 4 sypialnie + łazienka + przedpokój

Dla komfortu mieszkańców na parterze luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Kuchnia w zabudowie na wymiar wyposażona w komplet AGD. Wszystkie instalacje w bardzo dobrym stanie. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (053-2397)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl
Tel. +48 14 656 45 67
Tel. +48 697 469 111