po lewej komfortowy salon, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Ustroniu (śląskie) za 1,59 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 950 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Osiem pokoi. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku ok. 1980 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 100 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji w centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wypielęgnowanym i perfekcyjnie utrzymanym ogrodem oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo oraz za pomocą kominków. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszło generalny remont w 2018 roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + salon + spiżarnia + kuchnia + kotłownia + 3 pokoje + łazienka
KONDYGNACJA 1: wiatrołap + łazienka + salon + 3 pokoje + kuchnia + taras.

Kolejnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno nowoczesny design. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25745)

Kontakt:
tel. +48 691 951 931