elegancki salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 170 m2 w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie) w cenie 2 000 000 zł na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 7 pokoi na 2 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej wybudowana w 2005 roku na działce o powierzchni 10000 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 11 765 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko sprzedający. Luksusowa rezydencja olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją piękną, oryginalną architekturą i lokalizacją na południowym zboczu masywu Wielkiej Sowy (Sudety). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na ogrodzonym terenie przyległym do Parku Krajobrazowego Gór Sowich, bardzo spokojnym i słonecznym, z rozległym górskim widokiem rozciągającym się na ponad 60 km. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wkomponowana jest w naturę (las, łąki). Bajeczna lokalizacja to prawdziwy raj przyrody – wokół zieleń lasu, kwitnące łąki, naturalny kamień narzutowy, górski strumyk z zadbanym ogrodem rekreacyjnym, ogrodem zielno-warzywnym, sadem i winnicą oraz uprawą wierzby ozdobnej. Dodatkowo obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się kilka stawów i oczek wodnych z pomostami i ławeczkami, a także altana, wiata do grillowania, sauna wolnostojąca, trawiaste boisko do gier oraz drewutnia. Nie można tu zapomnieć o wolnostojącym budynku gospodarczym z garażem dwustanowiskowym, gdzie znajduje się również 2-pokojowy lokal mieszkalny (36 m2) z kuchnią łazienką i kominkiem oraz poddaszem do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– taras
PIĘTRO:
– kuchnia
– łazienka
– wc
– garderoba
– 2 sypialnie
PODDASZE:
– 4 sypialnie
– łazienka
– hol
– 2 balkony

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na parterze mamy zarówno klimatyzację, jak i ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. To również świetna propozycja pod inwestycję (bliskość wyciągów narciarskich). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16125)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl