nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja sprzedaż Wrocław

Luksusowa rezydencja o powierzchni 123 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 749 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 6 089 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją. To znakomite miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących spokojnej okolicy, jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Nieopodal całkowita infrastruktura (sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, galeria handlowa, obiekty sportowe, dyskonty spożywcze, punkty handlowo-usługowe, szpital) a także tereny rekreacyjne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w podwyższonym, zamkniętym standardzie deweloperskim. Gwarancją bezpieczeństwa wszystkich lokatorów oraz ich dobytku są solidne, antywłamaniowe rolety. Wewnątrz luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostawiono miejsce na zainstalowanie ogrzewania podłogowego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– salon
– kotłownia
– aneks kuchenny
– wc
– wiatrołap
– pokój gościnny
– hall
KONDYGNACJA 1:
– komunikacja
– 3 sypialnie
– łazienka
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego, co zwalnia przyszłego właściciela z konieczności uiszczenia podatku PCC (2%). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. działka rozciąga si na 300 metrach kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15973)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14