eleganckie wnętrze salonu i jadalnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 159 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 649 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 082 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku pierwotnego. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 330 metrów kwadratowych powierzchni. Nowi właściciele zwolnieni są z konieczności opłaty 2% podatku PCC.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w podwyższonym, zamkniętym standardzie deweloperskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie komfort u i bezpieczeństwa. Dbają o to solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Komfort natomiast zapewnia najwyższy standard wykończenia, ogrzewanie podłogowe oraz znakomitej jakości materiały wykończeniowe.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER: garaż + salon + wc + kuchnia + wiatrołap + spiżarnia + kotłownia
PIĘTRO: przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + garderoba
PIĘTRO 2: schowek.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest kameralny ogród, rekreacyjny taras oraz znakomita lokalizacja przy utwardzonej drodze z pełną infrastrukturą oświetleniową, wodną, kanalizacyjną i gazową. Osoby zmotoryzowane docenią znajdujący się w bryle budynku garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3504)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14