okazały budynek ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław okolice

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 530 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia  (dolnośląskie) za 2 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 774 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 9 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 5 000 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie do wykończenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o charakterze dworku, z basenem wewnątrz budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– sala telewizyjna
– jadalnia
– kancelaria
– kuchnia
– łazienka
– hol
– pralnia
– spiżarnia
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– garaż
– basen
na PIĘTRZE znajduje się:
– 5 pokoi
– 3 garderoby
– 2 łazienki.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest duża, niezagospodarowana, otoczona siatką działka z metalową bramą wjazdową. Otoczenie luksusowej rezydencji na sprzedaż jest lesiste. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje duży garaż na dwa samochody. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe (hol i łazienki). Polecam.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (014-16050)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
tel. +48 661 030 707