nowoczesne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicach Zielonej Góry (lubuskie) za 510 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 400 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2008 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na działce o powierzchni 1 148 metrów kwadratowych. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle słoneczne, widne, jasne i przestronne. Na dodatek bardzo komfortowe. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajdują się sklepy, urzędy, szkoły, opieka zdrowotna itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wysokim standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytym materiałom. Okna plastikowe. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż czuwa monitoring oraz antywłamaniowe rolety. Duże wrażenie robi znajdujący się za ekskluzywną rezydencją do sprzedaży przepięknie zadbany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + taras + garaż + kotłownia. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2662)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl
Tel. +48 726 118 967