nowoczesne, 2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia Łódź

Rezydencja wynajem Łódź

Luksusowa rezydencja o powierzchni 180 metrów kwadratowych w Łodzi (łódzkie) za 3 800 złotych do wynajęcia.
Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na wynajem oddana do użytku w 1960 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 600 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do najbardziej wymagających klientów, głównie rodzin z dziećmi ceniących sobie luksus, prestiż, wygodę, a także szybkość dojazdu do centrum. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– łazienka
– taras.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia po kapitalnym remoncie 3 lata temu. Właściciele dopuszczają możliwość pozostawienia większości mebli (do uzgodnienia z przyszłym najemcą). Mocnym atutem jest również znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury w postaci szkół, przedszkoli, sklepów oraz rozległych terenów zielonych (parki). Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-166)

Kontakt:
Tel. +48 694 215 326