widok od strony działki na reprezentacyjną rezydencję do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja wynajem Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 370 metrów kwadratowych w okolicach Żagania (lubuskie) za 15 tysięcy złotych miesięcznie na wynajem (jedna kondygnacja).
Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w zabudowie wolno stojącej. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 5 287 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja do wynajmu nad basenem, w centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może bogatą historią sięgającą czasów przedwojennych.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia obecnie w trakcie kapitalnego remontu. Przyszłemu najemcy lokal zostanie oddana w stanie developerskim i zostanie dokonany podział wewnętrzny zgodnie z życzeniem najemcy. Mocnym atutem jest również przepięknie zagospodarowany, zadbany i wypielęgnowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o ogromnym potencjale doskonale nadająca się do prowadzenia różnorakiej działalności (klinika stomatologiczna z miejscami noclegowymi, usługi hotelarskie, restauracja, klub muzyczo-taneczny, SPA, gabinety urody, odnowy biologicznej, opieka nad osobami starszymi itp.).

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na wynajem) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2586)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl
Tel. +48 726 118 967