luksusowa rezydencja w stylu dworu na sprzedaż na Mazurach

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 9 230 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 7 700 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie odremontowana. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 2,4 mln złotych, funkcjonalny metraż 260 m2 oraz znakomita lokalizacja na Mazurach, w pobliżu jednej z najbardziej rozpoznawalnych, turystycznych miejscowości oraz rezerwatu ptaków. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (system alarmowy, monitoring, antywłamaniowe okna skali P4). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: hol + bieliźniarka + wc + kotłownia + taras + salon + aneks kuchenny
DODATKOWY LOKAL: łazienka + salon + sypialnia + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 1:  2 garderoby + 2 pokoje dla dzieci + oddzielne pomieszczenie z prysznicem + bawialnia dla dzieci + pokój kąpielowy + sypialnia + pomieszczenie biurowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem. Doskonale bowiem nadaje się pod cele agroturystyczne albo pensjonatowe (postawienie siedmiu domów letniskowych, zrobienie dużego parkingu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją architekturą w stylu dworu. W tym miejscu warto nadmienić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład kompleksu zabudowań wraz z:
– budynkiem gospodarczym
– drewnianą stodołą
– placem zabaw dla dzieci
– zarybionym stawem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu lasu. Wokół cisza i spokój. Zapraszam do obejrzenia i zakupu tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-989)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl