nowoczesny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 299 000 złotych, a także wygodna powierzchnia 57, 9 mkw. w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny zachód, przemyślany parter w kamienicy oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 164 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki Starówka, sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, obiekty sportowe, baseny, przychodnia lekarska etc. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont i nie wymaga wkładu finansowego: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia + jadalnia. Komfort użytkowania luksusowego apartamentu na sprzedaż podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Niezwykle efektownie prezentuje się również oświetlenie sufitowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję. Cena ekskluzywnego apartamentu pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12640)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl