komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 268 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym / pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 56,64 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 355 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno przynależne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowano i zaaranżowano w nowoczesnym stylu:
– balkon
– przedpokój
– łazienka
– kuchnia
– pokój dzienny
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego  – oferta bezpośrednia”. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12644)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl