slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54,31 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 879 zł/m2. Kamienica o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 265 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Amatorzy dwóch kołek znajdą tu liczne ścieżki rowerowe i lasy; zmotoryzowani natomiast docenią pobliską autostradę A4. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w poszukiwanej na rynku okolicy. W częściach wspólnych mamy przepiękny ogród. Dużym udogodnieniem jest obecność pomieszczenia piwnicznego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień, komfortu i w poczucie bezpieczeństwa. Warto w tym miejscu podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny + jadalnię + przedpokój. Wnętrze jest świeżo wyremontowane, umeblowane oraz jasne i widne.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3906)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl