salon oraz widok z okien ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bułgaria (Sveti Włas)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sveti Włas (Bułgaria). 1 pokój / kawalerka / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 72,03 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 3 696 zł/m2. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 266 221 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją tuż przy plaży. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze i góry. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest całkowicie umeblowane i tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + kuchnia + salon/sypialnia + taras.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego luksusowego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z licznych ofert. Następnie proszę skontaktować się mailowo z naszym biurem, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się ekskluzywnymi apartamentami do sprzedaży w Bułgarii skontaktuje się z Państwem i przedstawi ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb. Zapewniam obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4017)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl