wytworny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sveti Włas (Bułgaria). Studio, 1 pokój, kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także imponująca cena 266 221 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 72,03 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 696 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoja doskonałą lokalizacją tuż przy plaży. Z okien roztacza się imponujący widok na morze i góry. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane: taras + łazienka + pokój dzienny/sypialnia + przedpokój + kuchnia.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego ekskluzywnego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Następnie proszę skontaktować się mailowo z naszym biurem, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się ekskluzywnymi apartamentami na sprzedaż w Bułgarii skontaktuje się z Państwem i przedstawi Państwu ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4017)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl