slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Esentepe)

Apartament do sprzedaży Cypr (Esentepe)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Esentepe (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 415 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 1 kondygnacji i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Budynek planowany do oddania w 2026 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 45 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 222 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia domownikom życie na światowym poziomie w komfortowym i nowoczesnym wnętrzu. Architektura i wystrój oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu podkreślają jego nieskazitelną elegancję. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Z okien oraz balkonu oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na morze. Przyszli właściciele mają możliwość korzystania ze znajdujących się w częściach wspólnych: siłowni, basenów, alei spacerowych, restauracji, kawiarni, barów, ogrodów medytacyjnych, lodziarni, placów zabaw, SPA, mini klubów dla dzieci etc. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną, cichą i spokojną.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Posiadamy wiele innych ofert sprzedaży apartamentów na Cyprze Północnym. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. WGN organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje nieruchomości na miejscu i gwarantuje bezpieczeństwo prawne transakcji. WGN zapewnia: dopasowanie ofert do możliwości finansowych kupującego, jego stylu życia oraz potrzeb + pomoc w doborze optymalnej formy finansowania + udział we wszystkich etapach zakupu + wyjaśnianie wątpliwości + gwarancję bezpiecznej prawnie transakcji + ofertę wyłącznie sprawdzonych nieruchomości. WGN specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z pośrednictwem nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-214)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl