slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 730 zł/m2. Kamienica o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 235 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w doskonałej lokalizacji, w prestiżowym centrum miasta, a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna o codziennego życia infrastruktura. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono między innymi instalację elektryczną, położono gipsowe gładzie, wymieniono okna na PCV, położono panele w pokojach itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + pokój dzienny z kominkiem.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Bezpiecznie przeprowadzę cały proces transakcyjny. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8506)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl