slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 5 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 743 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2010. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 116,1 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 899 000 zł oraz położenie na 3 piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności fantastycznym widokiem z balkonu oraz okien na jezioro. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa eleganckim i wytwornym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia na 2 poziomach: strefa jadalniana + pokój dzienny + kuchnia + balkon + garderoba + sypialnia + 2 łazienki + przedpokój + 3 pokoje.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3969)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl