slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 679 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 28 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 439 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim i odremontowanym wnętrzem o następującym układzie: balkon + pokój dzienny/sypialnia + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne, naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż dotychczas nie był zamieszkany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (zbliżeniowe breloki + domofon).

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem inwestycyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod bezpieczną lokatę kapitału i czerpanie wysokich dochodów z lukratywnego wynajmu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom, a także dobrze sytuowanym biznesmenom. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punków usługowych, sklepów, żłobków, przedszkoli, placów zabaw, szkół, salonów kosmetycznych, stref fitness etc. Okolica uważana jest za zieloną i cichą. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1865)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl