slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 299 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 42 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 119 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w mieście wchodzącym w skład tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Wokół kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Są szkoły, ośrodki zdrowia, sklepy, punkty usługowe. Nie brakuje także terenów zielonych, lasów, parków, placów zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
– aneks kuchenny;
– salon;
– sypialnia;
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym, gdyż znakomicie nadaje się jako bezpieczna lokata kapitału i inwestycja (dochodowy wynajem). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1553)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl