slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gliwice (okolice)

Apartament do sprzedaży Gliwice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gliwic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 279 000 zł (3 200 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1985 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 87,2 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ–południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z kolei garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i zielonej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy plac zabaw, szkołę i sklepy spożywcze. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno ścieżki rowerowe oraz rozległe tereny rekreacyjne i zielone.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje opłatę za dostęp do garażu + ogrodu + 2 piwnic

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknie odremontowanym wnętrzem, dodatkowo ocieplonym. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do uzgodnienia z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3265)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl