na pierwszym planie elegancka jadalnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Kadyks)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol, Kadyks)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 8 059 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym / pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może wygodną powierzchnią 110 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 886 500 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Otaczający krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce z prawdziwym śródziemnomorskim klimatem. Dla plaży jest zaledwie 50 m. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją awangardową, śródziemnomorską estetyką z dużymi tarasami. Nieopodal mieszczą się pola golfowe, restauracje, punkty usługowe itp. Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest na pewno znajdujący się na terenie osiedla basen, z którego korzystać będą mogli lokatorzy.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest całkowicie umeblowane, ze sprzętem AGD i RTV. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 łazienki + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + salon + taras. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoim imponującym widokiem na morze.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8392)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl