trzy ujęcia komfortowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Alcaidesa, Sotogrande (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 671 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 840 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją znakomitą lokalizacją, która ucieszy nie tylko miłośników gry w golfa (pobliskie pola), ale również amatorów słonecznych kąpieli (bliskie plaże). Okolica zdominowana jest przez przepiękne, tropikalne ogrody z odkrytymi basenami. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującymi widokami z okien. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8654)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl