słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Alcaidesa, Sotogrande (Hiszpania)). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 713 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 115 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 657 000 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją pomiędzy polami golfowymi i zadbanymi plażami, w urokliwej dzielnicy mieszkalnej, blisko Gibraltaru i Sotogrande. Wokół rozciągają się malownicze, tropikalne ogrody z odkrytymi basenami. Do plaży jest raptem parę kroków. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyci przede wszystkim miłośników gry golfa ze względu na bliskość prestiżowych pól golfowych. Duże wrażenie na pewno robią zapierające dech w piersiach widoki z okien.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8654)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl