przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 285 600 złotych, 3 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 62,99 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 534 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1986 roku. Ekspozycja okien na wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją kameralną lokalizacją w bezpiecznym i spokojnym punkcie miasta. Nieopodal bogata infrastruktura w postaci: placu zabaw, boiska sportowego, żłobka, przedszkoli, szkoły, marketów, dyskontów, sklepów, punktów usługowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym, słonecznym tarasem idealnym do spędzania wolnego czasu. Miłe, spokojne sąsiedztwo. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje opcja wynajęcia murowanego garażu za kwotę 220 zł/m-c (150 m od budynku). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– 2 sypialnie.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym, pomieszczeniem strychowym oraz znajdująca się w częściach wspólnych wózkownią/rowerownią.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów/brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2744)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl