nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 458 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1982. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 264 700 zł oraz położenie na III piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu, w otoczeniu zieleni, w cichej, spokojnej okolicy. Nieopodal znajduje się plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym oraz dostępem do rowerowni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje wyposażenie kuchni, łazienki oraz pokoi.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2851)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl