słoneczne wnętrze pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1994, a także imponująca cena 319 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 6 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 59,33 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 377 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym balkonem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla z parkingiem. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty znanych sieci, sklepy, punkty usługowe, baseny, siłownie oraz ładny park. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (domofon + szyfrator + monitoring + antywłamaniowe drzwi). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. W częściach wspólnych znajdziemy pomieszczenie strychowe, wózkownię i suszarnię.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2961)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl