widok z góry na pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 369 tys. zł (4 671 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 79 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim komfortowym wnętrzem, przestronnością i prestiżem. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + korytarz + 2 pokoje + garderoba + salon. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera zabudowy stałe. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się blisko licznych szkół, marketów, sklepów punktów usługowo-handlowych itp. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-275)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl