komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 229 tys.  to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 53 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 321 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym, dostępem do wspólnego strychu oraz udziałem we własności działki. Luksusowy apartament do sprzedaży ogrzewany jest za pomocą gazowego pieca dwufunkcyjnego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż po remoncie w 2006 roku, kiedy to wymieniono m.in. instalację elektryczną. Wysokie pomieszczenia w tym ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż to prawdziwa gratka dla miłośników dużych i majestatycznych przestrzeni. Wnętrza pomieszczeń są niezwykle klimatyczne: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + taras + łazienka + sypialnia.

W razie pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5100)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl