komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń. Budynek z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 502 301 złotych (3 714 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 135,26 m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem parkingowym wliczonym w cenę. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne + łazienka + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + 2 pokoje + komunikacja.
Na osobną uwagę zasługuje zadbany ogród oraz imponujący widok z okien.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących prestiż, swobodę, solidność, przestrzeń i światło. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca oryginalną, nowoczesną architekturą i wyjątkową lokalizacją. Warto w tym miejscu nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany został z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5003)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl