slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (8 972 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 38,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim gustownie odremontowanym, przestronnym i komfortowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź/i odsprzedaży po czasie ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również fantastycznym widokiem z okna na panoramę miasta (szczególnie po zmroku).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z nowym wyposażeniem (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Spokojni sąsiedzi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają:
– kamery do monitoringu z opcją dozoru z dowolnego miejsca na ziemi;
– 2 pary antywłamaniowych drzwi wejściowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsce parkingowe pod blokiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, aptek, kościoła, przychodni zdrowia. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do niewielkiej negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na jego prezentację.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1999)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl