slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1980, a także imponująca cena 340 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o 11 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 62,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 423 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z przepięknym, słonecznym balkonem. Znajdziemy tu ponadto:
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnię;
– przedpokój;
– łazienkę;
– wc.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, żłobków, placów zabaw, restauracji, aptek i przychodni zdrowia.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-516)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl