kameralne i eleganckie wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 259 000 złotych. Powierzchnia 59,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 375 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Rynek wtórny.  Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy i w otoczeniu zadbanej zabudowy, a także rozległych terenów zielonych to kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do pracującego singla lub młodego małżeństwa z uczącym się dzieckiem, ceniącemu sobie ciszę, bezpieczeństwo, jak i zaufanych sąsiadów. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niebywale cichy, co pozwala na pełen relaks po całym dniu pracy, a także w weekendy. Dodatkowym atutem jest oferowany w cenie ogród działkowy. Dodatkowo do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy  odpowiednia ilość miejsc parkingowych przy budynku.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5706)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl