slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 570 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 56 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 179 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji nobilitującą lokalizacją w budynku z własną portiernią, kawiarnią i korytarzem wyłożonym marmurem. Rodziny posiadające samochód docenią także miejsce garażowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Mamy tutaj: antresolę + łazienkę z wc + korytarz + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnię.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również doskonałą lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego i monitorowanego osiedla w centrum. W pobliżu sklepy, parki, muzeum i aneks kuchenny. Do centrum można dojechać w dosłownie kilka minut. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament wyróżnia się swoim postindustrialnym wnętrzem pełnym w stylu loft. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-332)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl