nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 950 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 87 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 920 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją, w niezwykle spokojnym i cichym zakątku. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, markety, place zabaw, sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły etc. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresują tereny zielone i piękne parki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jedyny w swoim rodzaju, wykończony z dbałością o najmniejszy detal według indywidualnego, przemyślanego projektu architekta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: taras + przedpokój + łazienka + 3 sypialnie + pokój dzienny + balkon + wc + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom najwyższy standard życia, komfort (klimatyzacja) i poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z garażem (w cenie) oraz naziemnym miejscem postojowym (do uzgodnienia). Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany w najwyższym standardzie. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-275)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl