zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 103 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2017. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 49,98 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 355 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym wnętrzem oraz prestiżową lokalizacją na terenie nowej inwestycji, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Na wyciągnięcie ręki plac zabaw dla dzieci, liczne sklepy, przedszkole, prywatna klinika i rozległe tereny zielone. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– hol
– łazienka
– balkon
– kuchnia
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są wyposażone i umeblowane. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem.

Zapraszamy do kontaktu z pośrednikiem, na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz zakupu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1122)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl