słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,9 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 77,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 24 611 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkalnego nad morzem, przy promenadzie i z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + łazienka z wc + taras + salon + aneks kuchenny + przedpokój. Warto zauważyć, że luksusowy apartament oferowany jest na sprzedaż łącznie z przynależą komórką lokatorską i miejscem postojowym. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli bez przeszkód korzystać z licznych udogodnień, jak np. basen, siłownia, SPA, plac zabaw etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także olbrzymim potencjałem – znakomicie nadaje się pod dochodowy wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-449)

Kontakt:
e-mail: l.leibasz@wgn.pl